Як буде поводитись український ринок нерухомості?

Необходимо знать як буде поводитись український ринок нерухомостіЗа останні кілька років український ринок нерухомості активно ріс, а цінова політика змінювалась. На сьогоднішній день спостерігаємо зниження цін на житло в новобудовах. Тепер квартири від забудовника коштують не надто дорожче за житло на вторинному ринку, а враховуючі усі додаткові витрати, ціни практично однакові. Тож, які прогнози щодо розвитку ринку нерухомості України на майбутній рік?

Ціни на квартири від забудовника

Ціни на квартири від забудовника істотно зменшились. Причиною цього є те, що пропозиція на ринку за остатній рік на кілька відсотків перевищила попит. У більшості забудовників в будинках залишилося кілька непроданих квартир, які не дають ввести об’єкт в експлуатацію. Тому часто можна натрапити на знижки і розпродажі.

HashFlare

Крім того, компанії пропонують для покупців привабливі програми кредитування та розстрочки. Оформити розстрочку можна на кілька років – кожен забудовник має свої унікальні умови для клієнтів, щоб збільшити кількість покупців. Загалом, спеціалісти зазначають, що найближчим часом ціна буде більш-менш стабільною – без різкого підвищення.

Новобудова чи «вторичка»

У той же час вторинний ринок практично вирівнявся в ціні з новобудовами. Житлові квадратні метри тут, звичайно, дешевші, однак оплата переоформлення паперів та решти  непередбачених витрат падає на плечі покупця. До речі, з «вторичками» ситуація подібна до новобудов – тут також пропозиція більша за попит.

Через збільшення кількості нових житлових комплексів покупці усе рідше звертають увагу на вторинний ринок. ЖК мають багато переваг:

  • відокремлена, закрита територія;
  • приватні дитячі садки та школи на території комплексу;
  • розвинута інфраструктура.

Усе це змушує покупців звертатись до забудовників у пошуках житла. Більше того, купівля вторинної квартири часто має на увазі оплату комісії брокеру, що також відлякує покупців.

Поради експертів

Ознайомтесь з усіма можливостями, які надає ваш забудовник. Порівняйте кілька компаній-забудовників, щоб обрати ту, з якою співпрацювати буде найбільш приємно. Практично одностайно спеціалісти наголошують на тому, що ціни на ринку нерухомості України розвиваються у вигляді хвилі. Тобто після подорожчання буде поступове зниження цін, і навпаки. Тому радимо не гаяти час, поки купити квартиру в Києві можна за доступну ціну, та шукати всі доступні варіанти на сайті http://tradicia.kiev.ua/ru/kvartiry/.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

one × four =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: